Yüzeyler, çıplak gözle pürüzsüz ve temiz görünseler bile, mikroskop altında incelendiğinde insan vücuduna zararlı milyonlarca bakterilerin varlığı görülür. Yapılan testler sonucu, yüksek ısıdaki buhar basıncının alerjen ve mikropların %99.99’unu öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Buharlı Temizlik;
Yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır.
Buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirleri bile temizler.
Buharla temizlikte kimyasala ihtiyaç duyulmaz; kimyasalın bile yok edemeyeceği bakteriler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilir.

Uygulama Alanları;
WC – Banyo; Fayans, mermer, taş gibi yer döşemeleri, duvar, cam, kapı ve pencereler, derz araları, klozet, pisuvar, sifon, kapı kolları, musluk bataryaları, havalandırma menfezleri, atık kovaları, klozet fırçası, el ile ulaşılamayan alanlar.
Mutfak; Fayans, mermer, taş gibi tezgah döşemeleri, duvar, cam, kapı ve pencereler, derz araları, lavabo, musluk bataryaları, aspiratör, bulaşık makinesi yüzeyi, çöp kovası, kapı kolları, el ile ulaşılamayan alanlar.
İhtiyaç duyulan diğer alanlar; kalorifer petekleri, kapı-cam kolları, merdiven korkulukları ve ofislerinizde hijyen gerektiren tüm noktalarda.