İç Ve Dış cam Temizliği

Kurumsal şirketlerin prestiji olan dış cepheler için profesyonel temizlik ekibimiz, kışın camlara bırakmış olduğu kir izlerini titizlikle arındırır. Binaların bulunduğu lokasyona göre kirlilik durumu değişmektedir. Bu sebeple binaların yılda en az iki kez dış cephe cam temizliğinin yapılması ideal olandır.

Cam Temizliği iyi bir ofis ortamı için önemli unsurdur. Ofis ortamının daha çok gün ışığından faydalanmasını ve temiz görünümünü sağlamasının yanında pencere çerçevelerinden kiri temizlemek, kenarları ve camı temizlemek, ömrünü arttırmaya yardımcı olur. Ofis yeri veya ticari bina olsun; profesyonel ekiplerimiz şirketinizin temiz ve konforlu bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış cephe cam temizliği vinç yardımı veya vincin kullanılamadığı alanlarda dağcılık yöntemi ile yapılır.

Bu işlerde görev yapacak ekip, iş güvenliği ve yüksekte çalışma eğitimleri almış olup; yüksekte çalışma deneyimine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca personellerin işe uygun sağlık raporları olmalıdır. Aksi takdirde yaşanacak herhangi bir iş kazasında hizmeti satan ve satın alan kişiler yasalarca eşit oranda sorumlu tutulurlar.

Hizmette kullanılacak vincin periyodik bakım formları ve operatör sertifikası güncel olmalıdır. Hizmet esnasında çalışacak ekip CE belgeli iş güvenliği ekipmanları (baret, iş ayakkabısı, emniyet kemeri gibi) ile hizmeti vermelidir.