Kontrol ettiğimde ben ve arkadaşlarım gayet memnun kaldık. Herkesin ellerine sağlık çok teşekkürler. Pırıl pırıl olmuş özellikle halılar 🙂

Bundan sonra yılda bir yaptıralım inşallah

T-Bank

Yapılan başarılı çalışmadan dolayı öncelikle emeği geçen ekibinize ve organizasyondaki desteklerinizden dolayı size teşekkürlerimiz sunarız. Elinize, emeğinize sağlık.

Kale Areo

04.03.2019 Pazartesi günü geçirmiş olduğumuz denetlemede Marka ve Tesis olarak her zamanki gibi başarıya imza atmış bulunuyoruz.
Bu başarıda emeği geçen Güvensan temizlik ekibime ayrıca teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum..

Dream Group

Gözümüz arkamızda kalmadan, bizden daha iyi bakılacağını bilerek tesisimizi rahatlıkla teslim ettiğimiz firma. Biz de Farplas olarak, hem lokal hem global başarılı bir iş ortağımız olmasından gurur duyuyoruz.

Farplas

Halı Yıkama işlemi gayet güzel oldu teşekkürler. İyi Çalışmalar.

IFF

Bugün yurt dışından gelen 27 kişilik grup ziyaretimizde, tesisimizin temizliğini başarı ile yapan, başta Tuğba Hanım ve ekibinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Nusr-Et

Cam Temizliği işleminizden gayet memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Akbank Barbaros Şubesi

Desteğiniz ve hızlı aksiyonunuz için çok teşekkür ederiz. Çok verimli bir çalışma olmuş, tüm ekibin eline sağlık.

Wood

Hizmeti çok beğendik halımız oldukça temiz olmuş.

Xerox

Teşekkürler. Temizlikte her zaman sizinle çalışırız, sizin üstünüze firma tanımıyorum diyebilirim.Saygılar, iyi çalışmalar.

Concewitz Erko

Göreve başladığımdan beri sürekli yakın mesai içinde bulunduğum Güvensan Tesis Ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Yaklaşık 6 yıldır bulunduğum bu görevde yakın destek ve alakalarını hep gördüm. İnsana dokunan her hizmette insanı mutlu etmenin çok zor olduğunu, bu görevi yaparken daha iyi anladım. Ancak ekibinizin sayesinde bu görevi sorunsuz atlatmanın huzur ve güvenini yaşıyorum. Ayrıca, göreve başladıktan sonra yapmış olduğumuz 2 ayrı inşaat işlerinde de yine Güvensan ekibinden büyük destek gördüm. Her talebimizi aksatmadan yerine getiren başta size, Erdoğan Beye ve emeği geçen tüm ekibinize çok teşekkür ederim.

Karadeniz Holding

Değerli Güvensan Tesis Hizmetleri,

Koronavirüs salgını ne yazık ki tüm dünyada etkisini sürdürmeye devam ediyor. Salgının yayılmasını önlemek için global ve yerel yönetmelikler çerçevesinde gerekli tüm önlemleri alarak faaliyetlerimizi sizlerin özverili çalışmalarıyla sürdürmekteyiz.

Bu süreçte Bayer olarak Türkiye’deki ve dünyadaki müşterilerimizin, üreticilerimizin ve iş ortaklarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Bu zorlu dönemde tarım faaliyetlerini devam ettirebilmek, çiftçilerimizin ihtiyacı olan tohumlara ve zirai ilaçlara ulaşmasını sağlamak ve çalışma süreçlerimizin aksamaması adına gösterdiğiniz çabaların farkındayız. Tesislerimizde ve sahada gösterdiğiniz fedakâr çalışmalar, müşterilerimizin ve üreticilerimizin çözümlerimize herhangi bir sorun yaşamadan ulaşmasını ve gıda tedariğinin güvence altına alınmasını sağlıyor.

Sizlere bu günlerde göstermiş olduğunuz olağanüstü bağlılık ve gayret için çok teşekkür ederim.

Bayer Türkiye